** Penzion Paťanka ubytování Praha 6

Penzion Praha 6 Paťanka Ubytování Praha:
Pension Paťanka se nachází v klidném prostředí, v zeleni, přesto v blízkosti centra Prahy, do kterého je snadná dostupnost Městskou Hromadnou Dopravou. Nedaleko letiště Ruzyně.

Paťanka byla původně vinařská usedlost obklopená svahy vinné révy. Toto starodávné stavení s krásnou historií bylo zrekonstruováno a nyní nabízí svým hostům příjemné ubytování.

Paťanka Praha penzion ubytování:
Pension Paťanka má k dispozici 13 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, televizorem, satelitem a v ceně za ubytování v těchto pokojích je již zahrnuta snídaně. 13 dvou- až čtyřlůžkových pokojů se sociálním zařízením, televizorem a kuchyňkou na patře.

Ubytování pension Paťanka Praha služby:
Wi-fi internetové připojení v celém penzionu zdarma, veřejný telefonní automat. Parkování před pensionem střežené kamerovým systémem, místo i pro autobus - ZDARMA. Pro Vaše školení, semináře a jiné akce je v podkroví penzionu školící středisko (učebna) s kapacitou cca 30 osob. Dvě terasy vhodné k odpočinku i ke grilování. V penzionu poskytují výrazné slevy pro skupiny a dlouhodobě ubytované.

Praha penzion ubytování Paťanka tipy na výlet:
Petřínská rozhledna - proslavená napodobenina Eiffelovky
Vyšehrad - bájné místo opředené mnoha pověstmi
Letohrádek Hvězda - renesanční letohrádek s půdorysem ve tvaru šesticípé hvězdy
Kostel svatého Mikuláše - kostel zasvěcený oblíbenému světci nacházející se přímo na Staroměstském náměstí
Obecní dům - symbol honosnosti stojící na místě někdejšího královského sídla, hned vedle Prašné brány
Penzion Praha 6 Paťanka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 6 Paťanka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 6 Paťanka -  je k dispozici letní terasaPenzion Praha 6 Paťanka - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 6 Paťanka - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 6 Paťanka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 6 Paťanka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 6 Paťanka - na pokojích je telefon